Skočiť na hlavný obsah

Katedra etiky a morálnej filozofie a Katedra politológie FFTU v Trnave usporiadajú online medzinárodnú interdisciplinárnu vedeckú konferenciu s názvom Aktuálne modely výhovoriek z osobnej zodpovednosti: Slovensko a Európa, ktorá sa bude konať 15. októbra 2020, ONLINE, v systéme Microsoft Teams (technickí experti konferencie: Ing. Milan Richnák, Mgr. Michal Gánovský – kontaktujte na adrese konferencie: FFTUzodpovednost [at] yahoo.com)

Pôvodný tlačený Zborník abstraktov a manuálov pre potreby medzinárodnej interdisciplinárnej vedeckej konferencie s názvom Aktuálne modely výhovoriek z osobnej zodpovednosti: Slovensko a Európa (ISBN: 978-80-568-0348-6), je od 15.7.2020 k dispozícii na Katedre etiky a morálnej filozofie FFTU. Obsahuje všetky potrebné informácie k terminológii a metodológii konferencie a tiež abstrakty tých prednášateľov, ktorí sa vzhľadom k pandemickej situácii konferencie nemohli zúčastniť. V prípade záujmu objednávajte na adrese konferencie: FFTUzodpovednost [at] yahoo.com

Vzhľadom na organizačnú zmenu sa aktualizoval program konferencie a zborník abstraktov tých prednášateľov, ktorí potvrdili svoju účasť na online konferencii:
Finálny program online konferencie v slovenskom jazyku/ Final program of the online conference;
Zborník abstraktov online konferencie/ Online Conference - Book of abstracts

Keďže ide o prestížne podujatie, online konferencie sa nie je možné zúčastniť bez predchádzajúcej registrácie, ktorá sa uzatvára 30.9.2020.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte organizátorov na adrese konferencie: FFTUzodpovednost [at] yahoo.com.