Skočiť na hlavný obsah

Vážené študentky, vážení študenti,

náš absolvent Mgr. Matúš Lukačovič Vám prináša opäť možnosť prihlásiť sa na Protikorupčnú akadémiu:

Dovoľujeme si Vás informovať o spustení prihlasovania na 2. ročník Protikorupčnej akadémie. Ide o trojmesačný bezplatný program pre mladých ľudí vo veku 17-28 rokov. Cieľom je odovzdať mladým ľuďom vedomosti a zručnosti, vďaka ktorým môžu byť aktívni v boji proti korupcii vo svojom meste či obci.

Vybraní uchádzači sa môžu tešiť na intenzívny tréning a workshopy s odborníkmi v oblastiach ako verejná kontrola, investigatíva, kritické myslenie, či komunikácia. Následne budú mať možnosť zrealizovať vlastný projekt pod odborným dohľadom.

Vďaka našim partnerom sa mladí účastníci budú učiť od tých najlepších: spravodajský portál Aktuality, Investigatívne centrum Jána Kuciaka, satirická show Ťažký týždeň, Akadémia kritického myslenia, Úrad na ochranu oznamovateľov protispoločenskej činnosti, spoločnosť Kreatívne myslenie.

Akadémia svoje brány otvorí začiatkom októbra. Čas na zaslanie prihlášky je do 12. septembra. Z uchádzačov vyberieme 25 najlepších. Podrobnejšie info spolu s prihláškou nájdete na webe: https://komunita.zastavmekorupciu.sk/akademia/

Aktuálne info nájdete aj na našich sociálnych sieťach – Facebook / Instagram.

Vopred ďakujeme a pekný deň prajem.

S pozdravom

Matúš Lukačovič
komunitný manažér
+421 918 498 644
lukacovic [at] zastavmekorupciu.skdata-auth="NotApplicable" data-linkindex="3" rel="noopener noreferrer" target="_blank"

 

Nadácia Zastavme korupciu
Staré Grunty 18
841 04 Bratislava

 

signature_614473428